neş'e erdok biyografi resimler iletişim

Kullanım Koşulları


Ziyaret ettiğiniz bu site, NEŞ'E ERDOK'a ait olup, Yeni Teknoloji ve Lojistik Hizmetler (SergiRehberi.Com) tarafından işletilmektedir.
Ziyaretçilerin bu dokümanda yer alan kullanım şartlarını okumuş ve kabul etmiş oldukları varsayılır.


Ziyaretçiler bu sitede yer alan hiçbir görsel ve yazılı malzemeyi Neş'e Erdok'un veya SergiRehberi.Com'un yazılı izni olmadan kopyalayamaz, basılı ve/veya elektronik ortamda yayınlayamaz, dağıtamaz.


NESEERDOK.COM.TR Web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır.


Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi).


NESEERDOK.COM.TR Sitesini ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusundaki tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler.


Geri Dön